http://www.dawis.pl

Polish (Poland)
Ogólne


O firmie PDF Drukuj Email

Sprzedaż kabli, budowa sieci telekomunikacyjnych

Firma DAWIS Sp. z o.o. oferuje:

  • profesjonalne łącza internetowe - przede wszystkim wykorzystując światłowody,
  • usługi budowy sieci telekomunikacyjnych i energetycznych,
  • usługi hostingowe i kolokacyjne,

a ponadto prowadzi

  • sprzedaż kabli (kable energetyczne, kable komunikacyjne, światłowody).

 

 

 
Historia firmy PDF Drukuj Email

Kamień firmowy

Firma Dawis Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku.

Przez pierwszy okres swojej działalności firma prowadziła sprzedaż materiałów do budowy systemów telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Rozszerzenie asortymentu o kable telekomunikacyjne i energetyczne oraz nawiązanie współpracy z TP S.A. spowodowało dynamiczny wzrost obrotów firmy oraz jej rozwój czyniąc ją jedną z najlepszych w regionie.

W 2002 roku firma "Dawis" połączyła się z firmą "Talarek" Sp. j. działającą prężnie w branży budownictwa telekomunikacyjnego od 1992 roku. Połączenie potencjału obu firm umożliwiło zaoferowanie naszym Klientom kompleksowych usług, począwszy od dostawy zamówionych materiałów, poprzez realizację budowy, na serwisie i utrzymaniu sieci kończąc.

"DAWIS" Sp. z o.o. to obecnie nowoczesne przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmujące się projektowaniem, wykonawstwem i serwisowaniem systemów telekomunikacji przewodowej oraz dostawą materiałów i urządzeń do budowy systemów telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych.

 

 

 
Dane adresowe PDF Drukuj Email

Siedziba firmy

Ul. Staszica 1
05-800 Pruszków

Sekretariat:

tel. +48 22 759-91-91
tel. +48 22 758 75 67

fax +48 22 758 81 45 wew. 113
fax +48 22 759 86 97

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

e-mail do wysyłania faktur elektronicznych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 
Referencje PDF Drukuj Email

referencje_TPSA referencje_TPSA2

referencje_SECURITAS

referencje_MOSTOSTAL

referencje_POL-AQUA

referencje_BILFINGER-BERGER

referencje_STRABAG